• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Вільхівська сільська рада

Оголошення

Для скорби Много слов не надо,
Боль не умеет говорить.
Печаль со скорбью всегда рядом
Свечою памяти горит.

Не хочет разум в горе верить —
В потерю близких нам людей,
Утраты боль не соизмерить
И не забыть печальных дней.

Душа рыдает безутешно
И ноет сердце по ночам…
Мы будем вспоминать ушедших,
За них молиться небесам.


Височанська селищна рада, Вільхівська сільська рада сумує разом з Вами.

 


 


 

 

 


 

УВАГА!

Проведення засідання ХХУІУ сесії УІІ скликання Вільхівської сільської ради  призначено на 15-00 годину 18 квітня 2018 року.
Проведення засідання виконавчого комітету Вільхівської сільської ради № 4  на на 15-00 годину 17 квітня  2018 року.  

 


 

Шановні колеги жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Мужчини несуть вам і квіти, й серця —
Не тільки у свято — щодня, без кінця.
Вам щиро бажаєм здоров’я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.
Хай успіхи вас у житті не минають
І усмішки в ваших очах розквітають!

 

Вільхівська сільська рада!

 

 


 


 

Про подовження конкурсу
з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ
з території Вільхівської сільської ради.


     Вільхівська сільська рада повідомляє, про подовження конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ з території Вільхівської сільської ради. Пропозиції приймаються до 12.03.2018 року. Умови проведення за адресою: Харківська обл. Харківський р-н., с.Вільхівка, вул.Центральна, 1. Тел. 747-80-25

 

 


 

 

 


 

Генеральний план села Вільхівка Харківського району Харківської області

Завантажити зображення

 

Генеральний план села Вільхівка Харківського району Харківської області, поєднаний з планом зонування території населеного пункту та детальним планом території частини села Вільхівка, обмеженої садибами по вул. Набережній та землями сільськогосподарського призначення

 


 

Пенсійна реформа в Україні.

Основною метою проведення пенсійної реформи є відновлення соціальної справедливості для нинішніх і майбутніх пенсіонерів, забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом свого трудового життя сплачували пенсійні внески, досягнення стабільності пенсійної системи та забезпечення бездефіцитності Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі.
Реформа передбачає: осучаснення пенсійних виплат, скасування з 1 жовтня поточного року зменшення пенсійних виплат на 15% працюючим пенсіонерам, встановлення єдиних правил нарахування пенсій з 1 січня 2018 року, ліквідацію спеціальних пенсій, підвищення захисту працівників шкідливих виробництв.
Основні принципи солідарної системи пенсійного забезпечення залишаються незмінними. Розмір пенсії обчислюється в залежності від отримуваної заробітної плати та тривалості страхового стажу.
З 11 жовтня 2017 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а окремі його пункти з 1 жовтня 2017та 1 січні 2018 року.
Відповідно до передбачених цим Законом змін першим кроком пенсійної реформи є осучаснення пенсій.
Органами Пенсійного фонду в Харківській області з 1 жовтня 2017 року проведено перерахунки пенсій із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки, на рівні 3764,40 грн. із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%.
Розділом II Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» передбачено, що з 1 жовтня 2017 року до встановлення розміру прожиткового мінімуму, який буде більшим за розмір, встановлений на 1 грудня 2017 року та збільшений на 79 гривень, при призначенні та перерахунку пенсій, надбавок, підвищень, інших пенсійних виплат, встановлених законодавством, використовується розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений на 1 грудня 2017 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», збільшений на 79 гривень — 1452.00 грн.
Враховуючи зазначене, з 1 жовтня при призначенні/перерахунках пенсії для обчислення мінімального розміру пенсій, призначених відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», доплат, надбавок та підвищень, що встановлюються за різними законодавчими актами з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, застосовано прожитковий мінімум встановлений для осіб, які втратили працездатність, на 01.12.2017 збільшений на 79 грн. – 1452.00 грн.
Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, на 01.12.2017 збільшеного на 79 грн. – 1624.00 грн. з 01.10.2017 року проведено перерахунок надбавки, передбаченої Законом України «Про донорство крові та її компонентів».
Пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною), перераховані згідно з змінами у законодавстві з 1 жовтня 2017 року, встановлено у розмірі не меншому за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений на 1 грудня 2017 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» – 1373 грн., а в разі збільшення після 1 грудня 2017 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, будуть встановлюватись у розмірі не меншому за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений законом.
Зазначена норма закону застосовується і до пенсій, що призначатимуться після 1 жовтня 2017 року
Пенсії/щомісячне довічне грошове утримання, призначені відповідно до законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про державну службу», «Про Національний банк України», «Про дипломатичну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про судоустрій і статус суддів», «Про судову експертизу», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», Митного кодексу України, Податкового кодексу України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України, буде перераховано за нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та визначено їх розмір з застосування середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки, із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%.
Якщо розмір пенсії розрахований за нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», буде більший, проводиться переведення пенсії на умовах, передбачених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», за матеріалами пенсійних справ.
Особи, пенсію яким переведено на пенсію за нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», у будь-який час можуть звернутися до органів Пенсійного фонду для переведення на пенсію/щомісячне довічне грошове утримання за нормами вищевказаних спеціальних Законів.
Розмір пенсійної виплати жінкам, які скористалися правом дострокового виходу на пенсію за віком (до 01.01.2015 р.), при досягненні 55 років також підлягає осучасненню. Зменшення розміру пенсії за віком застосовується до досягнення віку, передбаченого частиною першою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та протягом періоду, який дорівнює кількості повних та неповних місяців дострокового виходу на пенсію після досягнення жінкою віку, передбаченого частиною першою статті 26 вказаного Закону. Після завершення цього періоду розмір пенсії переглядається без застосування зниження пенсії з дня, наступного за днем завершення цього періоду.
Розмір пенсії, призначений жінкам, які скористалися правом дострокового виходу на пенсію за віком (до 01.01.2015 р.), при досягненні 55 років, не може бути меншим ніж розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений законом.
Раніше призначені пенсії по інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання та пенсії у разі втрати годувальника із зазначених причин перераховуються за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за умови наявності необхідного страхового стажу, на підставі документів про вік, страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, наявних на час перерахунку в пенсійній справі, які відповідають вимогам законодавства, що діяло раніше, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.
Щодо подальших перерахунків пенсій встановлено, що індексація пенсій буде здійснюватись шляхом їх підвищення відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
З 1 жовтня 2017 року змінено порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Скасовано норму законодавства щодо виплати пенсії працюючим пенсіонерам у розмірі 85% призначеного розміру пенсії.
Незалежно від дати призначення пенсії та місця роботи буде продовжена виплата у призначеному розмірі пенсій, призначених відповідно до Законів України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення».
Пенсії, призначені після 01.10.2011 року (набрання чинності Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи») (крім осіб з інвалідністю I та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») на умовах законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність» у період роботи на посадах державної служби, визначених Законом України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, а також на посадах та на умовах, передбачених законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», виплачуються у розмірі, обчисленому відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», а призначені до 01.10.2011 року у розмірі визначеному зазначеними Законами.
Після звільнення з роботи виплата пенсії, призначеної відповідно до зазначених законів, поновлюється.
Виплата працюючим пенсіонерам у період роботи на інших посадах пенсій, призначених на умовах законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність», з 1 жовтня 2017 року поновлюється у розмірах, що були встановлені відповідними законами.
***
Змінено умови призначення пенсії за віком таким чином, що по 31 грудня 2017 року особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 15 років, а починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності страхового стажу у 2018 році не менше 25 років з поступовим збільшенням необхідного страхового стажу на 1 рік щорічно. Починаючи з 1 січня 2028 року право на призначення пенсії за віком матимуть особи після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 35 років.
До досягнення вищевказаного віку право на пенсію за віком за наявності відповідного страхового стажу мають жінки, які народилися до 1 квітня 1961 року народження і старші після досягнення ними віку визначеного статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
При призначенні пенсії з 1 жовтня 2017 року по 31 грудня 2017 року застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки, із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1,35%.
З 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року при призначенні пенсії застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за 2016 та 2017 роки, із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. У разі, якщо при однакових показниках індивідуального коефіцієнта заробітної плати (доходу) та тривалості страхового стажу розмір пенсії у 2018 році, обчислений відповідно до аналогічних показників, буде меншим, ніж пенсія, призначена у 2017 році, Кабінет Міністрів України приймає рішення про збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується при призначенні пенсій з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, таким чином, щоб пенсії, призначені у зазначений період, не були меншими за пенсії, що призначалися з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року.
Збережено право на пенсію за віком на пільгових умовах та за вислугу років для окремих категорій працівників. Таке право матимуть особи, які працювали на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць при досягненні визначеного законодавством пенсійного віку та за наявності необхідного страхового стажу та стажу на спеціальних умовах.
Право на пенсію за вислугу років мають артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів за наявності стажу творчої діяльності від 20 до 35 років за переліком та у порядку, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Особи, які на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» мають вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, передбачений статтями 52, 54 та 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», пенсія за вислугу років призначається за їхнім зверненням з дотриманням усіх умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення».
Законом скасовуються норми призначення пенсій на спеціальних умовах, а саме передбачено, що пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, народних депутатів, працівників дипломатичної служби, наукових (науково-педагогічних) працівників, працівників засобів масової інформації здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
З 1 жовтня розширено можливості щодо зарахування окремих періодів до страхового стажу, а саме, у разі якщо за період з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2016 року в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру відсутності відомості, необхідні для обчислення страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), поліцейським, особам рядового і начальницького складу відповідно до цього Закону, страховий стаж обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби та про сплачені суми страхових внесків.
Крім того в Прикінцеві положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» внесені зміни щодо включення до страхового стажу для визначення права на призначення пенсії згідно із статтею 26 зазначеного Закону періодів ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування; проходження військової служби по 31 грудня 2017 року включно; перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно та у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до часу запровадження сплати страхових внесків за жінок, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
З 1 жовтня 2017 року внесено також зміни до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», якими передбачено, що пенсії за особливі заслуги встановлюються територіальним органом Пенсійного фонду України.

 


 

УВАГА!

     Вільхівська сільська рада оголошує конкурс по організації з надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів з території Вільхівської сільської ради. Пропозиції приймаються до 07.11.2017 р. за адресою: с. Вільхівка, вул. Центральна, 1, тел.747-80-25.
     Умови та перелік документів необхідних для участі в конкурсі можна дізнатись у секретаря виконкому Вільхівської сільської ради за тел. 747-80-25.  

 


 

УВАГА!

     22 вересня о 18:00 год. в залі засідань Вільхівської сільської ради, під головуванням сільського голови  Ємця Ю., відбулись громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів на території Вільхівської сільської ради.  Під час слухань, директор КП «Вільхівка»  Оліфер О. проінформував присутніх щодо вартості тарифів на  послуги. Проект даного регуляторного акту, розроблено з метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою сільської ради .
     Участь у громадських слуханнях взяли мешканці ради, депутати та громадські активісти.
     Обговорення та затвердження проекту регуляторного акту, що обговорювались на громадських слуханнях, відбудеться на пленарному засіданні 22  сесії  Вільхівської сільської  ради, 11 жовтня 2017 року о 15:00год.

 


 

УВАГА!

     Виконавчий комітет Вільхівської сільської ради запрошує мешканців сільської ради  22 вересня 2017 року о 18-00  до будівлі Вільхівської сільської ради  на громадські слухання щодо ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ.

 


 

УВАГА!

      Вільхівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади головного бухгалтера сільської ради.
      За умовами конкурсу звертатися за тел. 747-80-07 та за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Вільхівка, вул. Центральна, 1

 


 

Шановні  мешканці  Вільхівської сільської ради!
Щиро вітаю вас із визначним святом — Днем незалежності України!
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.
Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичу вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!


Вільхівський сільський голова     Ю.І. Ємець

 


 

УВАГА!

     Вільхівська сільська рада оголошує конкурс організацій з надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів з території Вільхівської сільської ради. Пропозиції приймаються до 21.09.17 р. за адресою: с. Вільхівка, вул. Центральна, 1. тел.747-80-25

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення
14.08.2017 р.

     Виконавчий комітет Вільхівської сільської ради доводить до відома громадськість та господарюючих суб’єктів, що 14.08.2017 року на даному сайті за адресою http://vilhivka.khrada.gov.ua в розділі регуляторна політика буде висвітлено Проект та Аналіз регуляторного впливу рішення сільської ради — „Про затвердження тарифу на вивіз твердих побутових відходів для населення та для установ і організацій Вільхівської сільської ради ”.
     Пропозиції та зауваження від суб’єктів господарювання – фізичних та юридичних осіб, громадськості подавати протягом одного місяця від дня опублікування за адресою: Вільхівська сільська рада, с. Вільхівка, вул. Центральна, №1, Харківська область, Харківський район, 62431.

Рішення XX сесії Вільхівської сільської ради VIІ скликання від 04 серпня 2017 року «Про задіяння процедури розробки регуляторного акта “Про Порядок проведення громадських слухань щодо  тарифів на житлово – комунальні послуги на території Вільхівської сільської ради”»

 


 

УВАГА!

     Вільхівська сільська рада оголошує конкурс організацій з надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів з території Вільхівської сільської ради. Пропозиції приймаються до 18.08.17 г. за адресою: с. Вільхівка, вул. Центральна, 1. тел.747-80-25

 


 

УВАГА!

ВІЛЬХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІX сесія VІІ скликання
05 липня 2017  року
РІШЕННЯ

«Про затвердження Генерального плану села Вільхівка Харківського району Харківської області, поєднаного з планом зонування території населеного пункту та детальним планом території частини села Вільхівка, обмеженої садибами по вул. Набережній та землями сільськогосподарського призначення»

 


 

УВАГА!

ВІЛЬХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІX сесія VІІ скликання
05 липня 2017  року
РІШЕННЯ

« Про розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села Вільхівка Вшьхівської сільської ради Харківського району Харківської області»

 


 

До уваги громадян !!!

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 року № 271-р про хід виконання Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням повідомляємо.
     У рамках Конвенції ООН про боротьбу з опустеленням, стороною якої є Україна (Закон України від 4 липня 2002 року №61-ІV), опустелювання розглядається як деградація земель під впливом будь-яких природних та антропогенних чинників.  17 червня – відзначається людством, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням.
     Опустелювання – це деградація засушливих грунтів, через яку гинуть родючі землі, пасовища та ліси. Причиною жахливої деградації земель є надмірна неправильна експлуатація грунтів, нераціональна вирубка лісів тощо. Деградація земель та опустелювання вже давно набули глобального виміру та є одними з найбільших викликів для сталого розвитку людства, спричиняючи серйозні проблеми як екологічного, так і соціально-економічного характеру.
     Деградація земель та опустелювання також призводять до втрат біорізноманіття, погіршення стану або зникнення водних об’єктів, загострення проблем водозабезпечення населення і галузей економіки та, як наслідок, погіршення умов життя людей.
     Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою покликаний звернути увагу людей на необхідність міжнародного співробітництва для ефективної боротьби з опустелюванням і засухою в природі.
     Проведення єдиної політики щодо раціонального викорис-тання та охорони земель, координація діяльності відомств, підприємств, установ та організаційз питань охорони земель, принципова позиція в питаннях збереження земель природно-заповідного фонду та інших земель природнозаповідного призначення, цінних природних степових комплексів, які мають відношення до формування екомережі дозволить вживати дієві заходи щодо забезпечення збереження та невиснажливого використання земель.  


                                       Виконавчий комітет
                                       Вільхівської сільської ради

 


УВАГА!

ВІЛЬХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІІ сесія VІІ скликання
02 червня 2017  року
РІШЕННЯ

 
«Про затвердження Правил благоустрою території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області»
 
    З метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища,захисту довкілля, покращення санітарного стану, збереження об"єктів та єлементів благоустрою, зелених насаджень  на території Вільхівської сільської ради, відповідно до п.44 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Вільхівська сільська рада
 

ВИРІШИЛА:

 
1. Затвердити Правила благоустрою території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області ( далі  Правила), що додаються.
2. Визнати таким¸що Правила благоустрою території населених пунктів Вільхівської територіальної громади затверджені рішенням ХІІІ сесії УІІ скликання від 10.11.2016 року.
3. Оприлюднити Правила благоустрою Вільхівської сільської ради шляхом розміщення на інформаційних стендах та на веб сайті Вільхівської сільської ради;
4. Виконавчому комітету Вільхівської сільської ради забезпечити реалізацію положень та вимог зазначених Правил та встановити контроль за їх виконанням.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської  ради.
 
Вільхівський сільський голова                                  Ю.І.Ємець

Завантажити


УВАГА!

     Вільхівська сільська рада повідомляє про початок розгляду питання отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Сороківського родовища Харківського району Харківської області ТОВ «Харківнерудпром» і запрошуємо жителів сіл Вільхівка, Сороківка, В.Роганка, Степанки, громадські організації, депутатів, членів виконкому сільської ради, представників політичних партій, взяти участь у громадських слуханнях по вищезазначеному питанню і висловити свою позицію.
     Громадські слухання відбудуться 12.06.2017 року о 15.00 годині в приміщенні сільської ради, розташованої за адресою:с.Вільхівка, вулиця Центральна, №1 Харківського району Харківської області (тел.747-80-25).
     З пояснювально запискою щодо видобування будівельних пісків Сороківського родовища Харківського району Харківської області можна ознайомитись у приміщенні Вільхівської сільської ради.


Виконавчий комітет
Вільхівської сільської ради

 


 

УВАГА!

Вільхівька сільська рада Харківського району Харківської області (Організатор земельних торгів) відповідно до статей 135,136 Земельного кодексу України, проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності на території Вільхівської сільської ради у селі Вільхівка по вулиці Центральній, б/н Харківського району Харківської області.

Дивитись оголошення

 


До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.
Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.
Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.

 


УВАГА!

Харківське приміське об'єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області повідомляє

Дивитись оголошення

 


УВАГА!

Вільхівська сільська  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації - Генерального плану села Вільхівка Харківського району Харківської області, поєднаного з планом зонування території населеного пункту та  детальним планом території частини села Вільхівка, обмеженої садибами по вул. Набережній  та землями сільськогосподарського призначення,  розробленого на замовлення виконкому Вільхівської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі рішення Х сесії Вільхівської сільської ради VIІ скликання від 21 липня 2016 року «Про розроблення генерального плану села Вільхівка Харківського району Харківської області, поєднаного з планом зонування території населеного пункту та детальним планом території частини села Вільхівка, обмеженої садибами по вул. Набережній  та землями сільськогосподарського призначення».

Дивитись оголошення

Дивитись генеральний план

 


УВАГА!

     Вільхівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду документації – генерального плану території села Вільхівка Харківського району Харківської області, поєднаний з планом зонування території населеного пункту та детальним планом території частини села Вільхівка, обмеженої садибами по вулиці Набережній та землями сільськогосподарського призначення і запрошує жителів сіл Вільхівка, Сороківка, В.Роганка, Степанки, громадські організації, депутатів, членів виконкому сільської ради, представників політичних партій, взяти участь у громадських слуханнях Генерального плану території села Вільхівка, розробленого на замовлення Вільхівської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ». Громадські слухання відбудуться 27.01.2017 року о 13.00 годині в приміщенні сільської ради, розташованої за адресою:с.Вільхівка, вулиця Центральна, №1 Харківського району Харківської області.
     З проектом генерального плану можна ознайомитись у приміщенні Вільхівської сільської ради з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 години з 23.12.2016 року по 24.01.2017 року та надати свої письмові пропозиції у зазначений термін.

 


УВАГА!

     Вільхівська сільська рада запрошує жителів сіл Вільхівка, Сороківка, В.Роганка, Степанки, громадські організації, депутатів, членів виконкому сільської ради, представників політичних партій, взяти участь у громадських слуханнях Детального плану території в селі Вільхівка, обмеженої вулицями Центральною, Набережною (колишня назва 50 років СРСР), багатоквартирною житловою забудовою по вул. Шкільній та проїздом без назви, розташованої в межах населеного пункту на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, які відбудуться 10.11.2016 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради, розташованою за адресою: с.Вільхівка, вул. Центральна, №1, Харківського району Харківської області.

 


УВАГА!

     Вільхівська сільська  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду містобудівної документації — детального плану території  в селі Вільхівка, обмеженої вулицями Центральною, Набережною (колишня назва 50 років СРСР), багатоквартирною житловою забудовою по вул.Шкільній та проїздом без назви, розташованої в межах населеного пункту на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області,  розробленого   на замовлення Вільхівської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі рішення ІV сесії VIІ скликання Вільхівської сільської ради від 24грудня 2015року «Про розробку детального плану території в селі Вільхівка, обмеженої вулицями Центральною, Набережною (колишня назва 50 років СРСР), багатоквартирною житловою забудовою по вул.Шкільній та проїздом без назви, розташованої в межах населеного пункту на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області».

     Детальний план території  розроблено  з метою  організації  комплексної забудови — передбачено будівництво громадських будівель сільського клубу та кафе, просторове планування та благоустрій сільського парку.

     Ділянка проектування розташована в центральній  частині села Вільхівка, загальною площею проектування 4га.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись у приміщенні Вільхівської сільської ради з понеділка по п’ятницю з 9 до 16години з ___.10.2016р. по ___.11.2016р. та надати свої письмові пропозиції у зазначений термін.

     Відповідальним за організацію розгляду наданих пропозицій призначено землевпорядника сільської ради Кисельова Сергія Юрійовича. Розгляд пропозицій буде провадитись по мірі їх надходження в термін до ___.11.2016р.

 


УВАГА!

     Вільхівська сільська  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду містобудівної документації — детального плану території  житлової забудови в селі Сороківка, обмеженої автодорогою та садибами по вул.Лісовій, розташованої в межах населеного пункту на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області розробленого   на замовлення Вільхівської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі рішення ХХХХVI сесії VI скликання Вільхівської сільської ради від 15червня 2015року «Про розроблення детального плану території житлової забудови в селі Сороківка, обмеженої автодорогою та садибами по вул.Лісовій, розташованої в межах населеного пункту, на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області».  Детальний план території  розроблено  з метою  організації  комплексної забудови — передбачено будівництво громадської будівлі торгівельно-побутового призначення (магазину продовольчих і непродовольчих товарів з вбудованими об’єктами побутового призначення), Також в межах поперечного профілю житлових вулиць та провулків передбачено прокладання інженерних мереж. Решта території проектованого кварталу, за межами червоних ліній, передбачена для влаштування житлової садибної забудови, на якій передбачається влаштування однородинних житлових будинків з господарськими будівлями або без них. Квартали проектування розташовані в південно-східній частині села Сороківка2 (колишнє відділення радгоспу — Радгоспне), загальною площею проектування 12,0га. З проектом містобудівної документації можна ознайомитись у приміщенні Вільхівської сільської ради з понеділка по п’ятницю з 9 до 16години з 12.10.2015р. по 12.11.2015р. та надати свої письмові пропозиції у зазначений термін.
     Відповідальним за організацію розгляду наданих пропозицій призначено землевпорядника сільської ради Кісельова С Ю. Розгляд пропозицій буде провадитись по мірі їх надходження в термін до 12.11.2015р.

 

 

Осінній призов по Вільхівській сільській раді.

На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»,  Указу Президента України №447/2014 від 01 травня 2014 року «Про заходи щодо

підвищення обороноздатності держави» в  Харківському районі з 01 жовтня 2014 року проводиться призов громадян на строкову службу до лав Збройних Сил Укрвїни. Призиву підлягають усі громадяни яким виповниться 18 років.

По Вільхівській сільській раді призову підлягає 22 громадянина, які оповіщені персональними повістками.
1.На інформаційних дошках сільської ради та навчальному закладі  розміщенна інформація по патриотичному вихованню молодого покоління та з роз'ясненнями щодо почесного обов'язку служби в рядах Української Армії (згідно ст. 17 Конституції України)
2.Кожному призивнику направлено Повідомлення про Указ Президента №744/2014 та оповіщення стосовно п. 8 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 р. про унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
3.Проводяться бесіди з призовниками строкової служби, молоддю допризовного віку та їх батьками щодо патріотичного ставлення до виконання військового обов'язку громадян та до строкової військової служби в лавах збройних сил України.